Capital – Money marketsCapital – Money markets

Currency, Euro, Dollar rate, Bitcoin, cryptocurrency rates, instant live current data

bitcoin-kriptopara-kurlari

Crypto Project Enjin, Azure Hero’ları Başlatmak için Microsoft ile İşbirliği Yapıyor

Microsoft Azure, Azure Hero’larını Enjin ile işbirliği içinde ilk kez yönlendirerek geliştirici topluluğunu güçlendirmek istiyor.

Blockchain oyun projesi Enjin artık Microsoft Azure ile yüksek profilli bir ortaklığa sahip olabilir. Teknoloji ekibinin bulut hizmeti, aktif topluluk katılımcıları için bir ödül sistemi olan Azure Heros’u oluşturmak için Enjin’in teknolojisine güveniyordu.

Topluluğa değerli katkılarda bulunanlar, çeşitli kategorilerdeki dijital porsuklarla ödüllendirilebilir. Bunlar, sahiplerine özgü kalan (aynı zamanda CryptoKitties ve Decentraland gibi projelerdeki projelere benzer şekilde ) kalan, fungus olmayan jetonlardır (NFT ).
Öncelikle, “topluluk kahramanı” olarak tanınmak için adaylığınızı sunmanız gerekir. Veterinerlik sürecinden sonra bazı faydalı topluluk üyeleri, kişiselleştirilmiş bir QR kodunu tarayarak göndererek dijital porsuklarını alabilecekler.

Birinin daha sonra herhangi bir Ethereum adresine transfer edilebilecek veya imha edilebilecek rozetleri saklamak için Enjin cüzdanını indirmesi gerekir.
Bu, Azure’un sektöre girmesi değil. U.Today tarafından bildirildiği üzere , büyük bulut bilişim platformu, Amerika’nın en büyük bankası JP Morgan ile ortaklaşa bir blockchain geliştirme kiti kullandı.Leave a Reply

*
*
*