Capital – Money marketsCapital – Money markets

Currency, Euro, Dollar rate, Bitcoin, cryptocurrency rates, instant live current data

bitcoin-kriptopara-kurlari

Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin hashrate, saniyede 62 quintillions’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan yeni kilometre taşları bile elde ediliyor.

Bitcoin Topluluğu ve meraklıları, bakkt için lansman tarihinin son duyurusuyla sakin olamadı. Haber çıktıktan hemen sonra, Bitcoin 10% arttı ve piyasa meraklıları, btc’nin lansmanından sonra yükselişe geçeceğinden oldukça emin. Dijital para birimleri tarihinde ilk kez Bakkt, alıcıların bitcoin’in fiziksel teslimini bekleyebileceği vadeli işlem sözleşmeleri sunan bir platform olarak kanıtlanacak. Kurumsal yatırımcılar bile artık bitcoin satın almak için yönetilen varlıklarının bir bölümünü kullanabilirler. Son olarak, Starbucks dışında perakende bitcoin ödemelerini kolaylaştıracak.

Ayrıca, bitcoin, dünya çapında dikkat, farkındalık ve evlat edinme alan tek kriptodur. Tüm dünyada kuruluşlar ve ödeme ağ geçitleri tarafından kabul edilmiştir. Bitcoin hashrate, saniyede 62 quintillions’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan yeni kilometre taşları bile elde ediliyor.

Şu anda, Bitcoin (BTC) bugün BTC fiyatı 9,544.34% ile $4.11 seviyesinde işlem görüyor. Bitcoin piyasa değeri USD 171,958,265,718 ile 18,016,775 BTC şu anda dolaşan. 24 saatlik fiyat hareketi grafik gösterir $ 36,117,769,967 değerinde BTC ticaret oldu. En düşük fiyat $9,827.4900 iken fiyat son 24 saat içinde $9,152.0500 seviyesine yükseldi. (Bitcoin fiyat tahmin bugün USD). Bitcoin saatlik fiyat tahminini veya bitcoin fiyatını bu sitede canlı olarak kontrol edebilirsiniz.Leave a Reply

*
*
*